Imprezy integracyjne filarem dobrej współpracy

Budowanie pozytywnych relacji między pracownikami to dbanie o przyszłość całej firmy. Zgrany, silny zespół jest podstawą jej sprawnego funkcjonowania, dlatego warto zadbać o to, by pracownicy dobrze czuli się w swoim towarzystwie, szanowali się i umieli ze sobą współpracować. Przekłada się to na efekty ich pracy, które są bardziej zauważalne, niż w przypadku pracy jednostki. Sami pracownicy często wskazują imprezy integracyjne jako najlepszy sposób budowania relacji i zregenerowania się po pracy. Dlatego jeśli chcemy poprawić komunikację w zespole i ogólne relacje pracowników, warto zorganizować imprezę integracyjną, która sprawi, że będą się utożsamiać z własną firmą.

Dobra współpraca rodzi się nie tylko w murach firmy. Decydując się na zorganizowanie imprezy integracyjnej, powinniśmy zdecydować się na oryginalną formę rozrywki, która będzie odbywała się poza nią. Nowe otoczenie sprzyja większej otwartości, pracownicy porzucają oficjalny ton i nastawiają się do siebie nawzajem bardziej przyjacielsko. Organizowanie firmowej imprezy poza jej siedzibą jest także najlepszym wyjściem, jeśli planujemy zaprosić kogoś spoza firmy, np. osoby towarzyszące, klientów i partnerów biznesowych.

Aktywnie czy relaksacyjnie?  Jakie imprezy integracyjne są teraz na topie

Obecnie coraz częściej rezygnuje się z oficjalnych przyjęć, jeśli w grę wchodzi integracja. Wystawne przyjęcia są bardziej odpowiednie w przypadku, gdy firma obchodzi jubileusz, bądź chce uczcić duży sukces.

Jeśli chodzi o imprezę integracyjną dla pracowników, to najlepszym pomysłem będzie takie spotkanie, które najpierw pozwoli im aktywnie się wykazać, a później  zrelaksować. Nie trzeba wybierać, kiedy można mieć imprezę złożoną zarówno z ciekawych atrakcji, jak i odpoczynku.

Podczas organizowania takiej imprezy często nieocenione okazują się profesjonalne firmy eventowe. Realizatorzy idealnie potrafią połączyć aktywne spędzanie czasu z relaksem, aranżując niezapomniane spotkania. Jeśli planujemy imprezę integracyjną na Śląsku, warto zapoznać się z ofertą agencji eventowej starStone, która jak żadna inna firma, liczy się ze zdaniem pracodawców i pracowników, dopasowując ofertę do ich potrzeb. Więc jeśli planujemy imprezę integracyjną w Katowicach bądź okolicy, warto zastanowić się nad tym, jakie atrakcje najlepiej odpowiadałyby uczestnikom spotkania.  Dużą popularnością cieszą się:

  • Rozgrywki paintballowe
  • Ścianka wspinaczkowa
  • Strzelnica
  • Rajdy gokartowe
  • Off road
  • Biegi ekstremalne i survivalowe

Po sporym wysiłku i przede wszystkim – sprawdzeniu swoich umiejętności w intensywnej pracy zespołowej, potrzebna jest chwila relaksu, zatem przyjemnym zwieńczeniem atrakcji może okazać się klasyczna biesiada, ognisko i wiele innych. W Katowicach możemy zorganizować niesamowite imprezy integracyjne, wystarczy wiedzieć gdzie szukać lub poprosić o pomoc kogoś, kto ma już doświadczenie w organizowaniu firmowych eventów. Do współpracy warto zaangażować wspomnianą już firmę starStone, która zadba o każdy detal imprezy integracyjnej organizowanej w Katowicach, sprawiając, że będzie ona niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników.

Polecamy: http://www.starstone.pl/organizacja-imprez/