Z pasją od małego, kolonie i obozy 2022!

Jeśli szukasz najlepszej kolonii dla Twojego dziecka, to na naszej stronie https://www.kogis.pl./kolonie jest dostępny ogromny wybór takich wakacji, które są dostosowane do potrzeb dziecka. Kolonie 2022 to przede wszystkim aktywność, zabawa i niezapomniane chwile, które będzie miało twoje dziecko. Wiemy, iż w każdym wieku dzieci mają inne zainteresowania, dlatego też nasze kolonie są dostosowane do ich lat. Co ważne na kolonie Kogis.pl mogą pojechać już od szóstego roku życia. Dzięki temu dzieci mogą od małego rozwijać swoje zainteresowania. Dla sześciolatków mamy w programie jazdę konną, zajęcia plastyczne, czy ekologiczne warsztaty.

Dzięki temu dzieci mogą rozwijać swoje pasje wśród swoich rówieśników. Warto także dodać, że mamy kolonie podzielona w zależności od miejscowości. Mogą to być kolonie spędzone nad morzem, jeziorem, czy w górach. Co ważne mamy także obozy zimowe, gdzie ci, co kochają śnieżne szaleństwa, będą mogli spędzić niezapomniany czas. Dlatego dobrze jest zapisać się już na obozy 2022. Naszym hitem jest obóz Harry Potter. Jest to najlepszy obóz dla fanów młodego czarodzieja.

Każdy młody czarodziej może wybrać swój herb domu, stworzyć sekretne hasło do pokoju, czy wykonać swoją własną czarodziejską różdżkę. Na tym obozie dzieci oprócz zabawy będą miały także przekazaną wiedzę w formie sporządzania swoich ziołowych mieszanek. Dodatkowo mogą także stworzyć swój własny zielnik.

Będąc na obozie Harry Potter nie, może zabraknąć najsłynniejszej gry, w którą grają czarodzieje, czyli Quidditch. Będzie to, gra miotłami z zaczarowaną piłką. Mamy także oferty dla młodych sportowców. Jeśli twoje dziecko lubi sport, to na naszym obozie może poczuć się jak młody Lewandowski. Na takim obozie mamy dostępne sekcje piłki nożnej, ręcznej czy wodnej. Dodatkowo mamy także możliwość gry w siatkówkę zwykłą, jak i plażową. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest także siłownia pod gołym niebem. Dla biegaczy mamy poranny jogging na specjalnej ścieżce. Ważne jest także to, że na każdym obozie, czy kolonii dzieci są pod stałą opieką. Pracownicy są wykształceni pedagogicznie. Są także przeszkoleni z pierwszej pomocy. W razie potrzeby rodzice dostają numer telefonu do opiekuna grupy. Na naszych obozach i koloniach dzieci są tak zajęte, że nie mają czasu sięgnąć nawet po telefon, jest to bardzo korzystna forma spędzenia wakacji dla najmłodszych. By zapisać swoje dziecko na naszą kolonię, czy obozy wystarczy wypełnić formularz, który jest dostępny pod każdym tematycznym obozem, czy kolonią. Trzeba tam podać dane swoje i dziecka.

Określi datę przyjazdu i wyjazdu. Również można dobrać dodatkowo płatne fakultety. Między innymi do wyboru są: warsztaty origami, strzelnica ASG, czy warsztaty garncarskie. Do każdego fakultetu dopisana jest cena, jaką trzeba uiścić. Można także kontaktować się z nami poprzez social media, czy numer telefonu podany na naszej stronie Kogis.pl. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od dziewiątej do siedemnastej. Można także wysłać do nas maila.